Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMETifozja kroate mahnit ndjekësit me fotot për Pashkë

Tifozja kroate mahnit ndjekësit me fotot për Pashkë

Tifozja kroate, Ivana Knoll, që shkëlqeu në tribunat e Botërorit të Katarit, vazhdon të mahnitë sërish.

Ajo ndodhet në Los Anxheles teksa ka postuar disa foto “hot” në Instagram.

Ivana është shfaqur tepër sensuale me një veshje rozë dhe geta, teksa ka uruar besimtarët katolikë festën e Pashkëve.

Kroatja ka nxjerrë në pah linjat e saj perfekte, si dhe fytyrën e saj të bukur.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME