Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBerisha dhe Meta prezantojnë Luçiano Boçin në Elbasan

Berisha dhe Meta prezantojnë Luçiano Boçin në Elbasan

Nga Durrësi ku prezantuan Igli Carën, sot Berisha dhe Meta ndodhen në Elbasan ku po prezantojnë kandidatin për kryebashkiak, Luçiano Boçi.

Të shumtë janë ata qytetarë të cilët kanë mbushur sallën sot në Elbasan.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: