Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËTony Blair vjen me helikopter në Himarë (vidio)

Tony Blair vjen me helikopter në Himarë (vidio)

Ish-kryeministri britanik Tony Blair ka mbërritur në Shqipëri. Në pamjet e publikuara nga Top Channel ai duket teksa zbret nga një helikopter ushtarak në stadiumin e Himarës.

Ende nuk dihet arsyeja e vizitës së Tony Blair, por nuk përjashtohen pushimet. Me siguri ai do të takohet me kryeministrin Rama që këto ditë po pushon në vilën qeveritare në Dhërmi. 

Kjo është e disata herë që ish-kryeministri britanik viziton Shqipërinë. Ai ishte për të kaluar pushimet në vitin 2016 dhe 2021./TCH

VIDEON E GJENI KETU!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME