Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURË Tuna rikthehet në treg me këngën ”Kthehna” 

 Tuna rikthehet në treg me këngën ”Kthehna” 

Pas një mungese të gjatë, këngëtarja e njohur shqiptare Tuna Sejdiu i është rikthyer muzikës. “Kthehna” mban titullin kënga e saj e re, e cila është pop dhe R&B, dhe vjen në bashkëpunim me artistin e ri The Victor.

Kënga është punuar nga producenti Big Bang Beats në studion RedBox Entertainment, gjersa për tekstin janë kujdesur Albanor, Tonic, The Victor dhe Tuna.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME