Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTuristi italian ndërron jetë në plazhin e Sarandës

Turisti italian ndërron jetë në plazhin e Sarandës

Një turist italian ka ndërruar jetë këtë të diel në plazhin e Çentralit, Sarandë.

Sipas policisë dyshohet se 77-vjeçari me iniciale G.V ka pësuar infarkt dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

“Më datë 21.08.2022, rreth orës 14:30, në plazhin e Çentralit, Sarandë, shtetasi italian G. V., 77 vjeç, duke qëndruar në afërsi të bregut të detit, dyshohet se ka pësuar infarkt dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME