Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËVasili: Bien perfundimisht zgjedhjet e 14 majit , ja provat shokuese te...

Vasili: Bien perfundimisht zgjedhjet e 14 majit , ja provat shokuese te numerimit stalinist!

Provohet me fakte shokuese numerimi stalinist i votave, pra s’ka rendesi si votohet se rilindasit i numerojne siç duan.

Bie perfundimisht edhe procesi i numerimit te votave si mafioz dhe i manipuluar.

Neper kutite e votimit, zbulohen nga vete KQZ, nga rinumerimi se dhjetra vota jane manipuluar pra i jane hequr nje partie dhe jane dhene partive te tjera.

Vetem ne nje kuti 64 vota i ishin dhene nje partie dhe pas rinumerimit doli qe kishte zero vota.

Nje tjeter partie i ishin shtuar plot 72 vota qe nuk i perkisnin asaj, vetem ne nje qender votimi

Numerimi i votave provohet me fakte qe eshte i shkaterruar, i manipuluar dhe i vjedhur dhe
çdo rezultat eshte nje rezultat jo legjitim dhe i manipuluar.

Tanime keto zgjedhje jane perfundimisht te rëna dhe s’ka me asnje lloj alibie qe i certifikon dhe i shpeton dot ato.

Pergjegjesit qe nga kreu deri tek me i fundit duhet te shkojne ne burg se kane vjedhur ne menyre mafioze vullnetin e shqiptareve.

Asnje leshim nuk ka per shkaterruesit e votes se lire dhe vjedhjen mafioze te votes nga Edi Rama.

Keto jane “fitoret” me ere te qelbur mafioze te Edi Rames, te cilin qytetaret as e duan dhe as e votojne, por e urrejne ndaj ai paguan qindra milion euro per te blere vota, per te blere numerues dhe per te manipuluar zgjedhjet.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME