Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMIVasili: Çmimet e vajit, sheqerit orizit bien në bursë, Bordi i Hajduteve...

Vasili: Çmimet e vajit, sheqerit orizit bien në bursë, Bordi i Hajduteve vazhdon vjedhjen e popullit!

Megjithse çmimet e disa artikujve, qe jane baza e ushqimit te mbijeteses per qindra e qindra mijra shqiptare, Bordi i Qeverise vetem vjedh se bashku me oligarket dhe nuk i leviz cmimet shume te larta, duke mbushur poshtersisht arken e qeverise dhe thesin e oligarkeve

Po te njejten gje ben Bordi i Vjedhesve te Qeverise edhe cmimin e naftes e cila eshte shume me e larte se Maqedoni,Mal i Zi etj.

Keta vjedhes te pameshirshem meritojne cdo denim dhe burgu eshte me i pakti, sepse po bejne pazar te ndyre edhe me buken e gojes te mijra shqiptareve te varfer.

SPAK vepro , ky Bord i Vjedhesve te qeverise meriton i gjithi te jete pas hekurave nje ore e me pare.

SPAK ja ku i ke faktet sa nje mal, mos u bej ortak me vjedhjen me mosveprimet e tua.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME