Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËVasili: Rama sot bojkoton BE-në

Vasili: Rama sot bojkoton BE-në

Rama sot bojkoton BE, dje ndante medalje per hapjen imagjinare te negociatave! (VIDEO).

Shiheni VIDEON ju lutem.

Sot ky Rama bojkoton BE dhe shkruan: “Ne diskutuam gjatë sot me liderët e Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut për Samitin e ardhshëm të BE-së. Duket se një tjetër “Jo, më fal!” do të jetë ajo që do të dëgjojmë në fund! I gjithë Unioni i rrëmbyer nga Bullgaria nuk është një spektakël i mirë për t’u parë! Çfarë duhet bërë atje?!”, ka shkruar Rama në Twitter.

Ndersa dje pikerisht ne 27 qershor 2018 po ky Rama fliste per: ” 72 ore beteja ne det te hapur, per opoziten esadiste, per marrjen e dates se hapjes se negociatave dhe ju varte ne qafe ambasadoreve dekorata e tij per kete sukses imagjinar.

Ky eshte lolua, qe qeveris Shqiperine. Komentet me tej jane humbje kohe!

Shiheni VIDEON ku cdo gje flet vete!

https://fb.watch/dNL28nG7rj/

KLIKO LINKUN https://fb.watch/dNL28nG7rj/

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME