Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEVdes finalistja e Miss Universe, ra nga kali

Vdes finalistja e Miss Universe, ra nga kali

Një nga finalistet e Miss Universe 2022 ka ndërruar jetë në moshën 23-vjeçare si pasojë e një aksidenti, ku bukuroshja ra nga një kalë.

Ish-modelja e fitnesit, Sienna Weir nga Sidnei u mbajt për disa javë në jetë me aparatura, por nuk mundi të mbijetonte.

Mediat australiane komentojnë se bukuroshja pësoi dëmtime të shumta pasi ra nga kali, pa dhënë më shumë detaje.

Familjarë dhe ndjekës të modeles reaguan në rrjetet sociale pas lajmit të kobshëm, duke shprehur ngushëllimet për këtë humbje të parakohshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME