Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedVidio/Aksidenti në Levan - Tepelenë/ Makinat në kanal, autoambulanca merr viktimat

Vidio/Aksidenti në Levan – Tepelenë/ Makinat në kanal, autoambulanca merr viktimat

Dy persona humbën jetën mbrëmjen e kësaj të enjte në aksident në aksin Levan-Tepelenë. 

Përplasja tragjike e dy automjeteve ‘Zafira’ dhe ‘Ford’ ka ndodhur pranë fshatit Buzëmadh. 

Katër persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. 

ALB365 sjell pamje nga vendi i ngjarjes pak minuta pas aksidentit. 

Përplasja ka qenë mjaft e fortë, pasi njëra prej makinave të përfshira në aksident, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. 

Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë një parakalim i gabuar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME