Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti në Buzmadh, vdes një grua dhe një shofer, 4 të plagosur

Aksidenti në Buzmadh, vdes një grua dhe një shofer, 4 të plagosur

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në aksin Levan – Tepelenë, pranë fshatit Buzëmadh.

Burime paraprake flasin për 2 viktima dhe 4 të plagosur. Burime policore pohuan se në mjetin që vinte nga tepelena për në Fier udhëtonin 3 persona ku ka gjetur vdekjen një grua pasagjere e plagosur shoferi e një pasagjer, ndërsa në mjetin tjetër udhëtonin 3 persona ka vdekur shoferi e jan plagosur dy të tjerë

Rrethanat janë ende të paqarta, por dihet se 2 automjete janë përlasur me njëri – tjetrin

Zjarrfikësja, policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet ende identiteti i viktimave.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME