Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREZbulohet kënga zyrtare për në “Euro 2024”, është “Zjarr”

Zbulohet kënga zyrtare për në “Euro 2024”, është “Zjarr”

UEFA ka njoftuar një ditë më parë këngën zyrtare të Europianit të kësaj vere në Gjermani. Këngët zyrtare kanë qenë prej kohësh pjesë e historisë së kompeticionit më të rëndësishëm kontinental të futbollit dhe viti 2024 nuk do të jetë ndryshe

Producenti italian Meduza, Rajan Teder i grupit “One Republic” dhe gjermania Leoni kanë bashkëpunuar për të prodhuar himnin e “Euro 2024”.

Kënga titullohet “Fire” (Zjarr) dhe vargjet e saj do të përfshijnë të gjithë skuadrat, lojtarët, tifozët, në një festë të madhe sportive.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME