Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREBerisha për Ramën në Athinë: Refuzim që do mbetet në histori

Berisha për Ramën në Athinë: Refuzim që do mbetet në histori

Sali Berisha e quan mitingun e Edi Ramës në Athinë si një refuzim total që do të regjistrohet në histori.

Reagimi:

Ramën në Athinë e përshëndet Spiropali.

Të dashur miq, emigracioni shqiptar në Greqi neveriti takimin e sotëm të Ramës në Athinë. Nga 1 milion shqiptarë në vendin fqinj, asnjë emigrant nuk pranoi të përshëndesë në takimin e Ramës për interesat dhe menderen e tij. Ky refuzim total do regjistrohet në muret e historisë si një refuzim epik nga shqiptarët e vërtetë që kanë emigruar në Greqi. Nuk t’i nxjerr zemra fjalët për atë që me të gjithë qënien e tij ju thotë: ju dua shumë, por jo në Shqipëri.
Nderim emigrantëve dhe diasporës shqiptare në Greqi dhe kudo që ndodhet!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME