Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZetori e zë posht duke punuar tokën, vdes 55 vjeçari

Zetori e zë posht duke punuar tokën, vdes 55 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Karjan, Njësia Administrative Lunxhëri, në Gjitokastër.

Mesohet se një banor të këtij fshati e ka zënë poshtë zetori që po hapte ngastra në një zonë fushore.

Raportohet se viktima është Kristo Suli 55 vjeç, banor i fshatit Karjan.

Për ngjarjen në fjalë është lajmeruar policia nga një bari, i cili u gjend rastësisht në vendngjarje.

Policia

Në datën 10.06.2023, rreth orës 20:20, në fshatin Karjan, Gjirokastër, shtetasi K. S., rreth 59 vjeç, duke udhëtuar me mjetin zetor në rrugën rurale të fshatit Karjan, mjeti është pëmbysur dhe e ka zënë poshtë shtetasin K. S., i cili për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të situatës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME