Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËZgjedhjet lokale/ Rama mbledh kryesinë e Partisë Socialiste

Zgjedhjet lokale/ Rama mbledh kryesinë e Partisë Socialiste

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur mbrëmjen e sotme kryesinë e Partisë Socialiste në selinë rozë. Mbledhja ka nisur rreth orës 19:00 të së enjtes dhe është duke vijuar ende.

Mësohet se, në fokus të diskutimeve janë zgjedhjet për pushtetin vendor dhe organizimi i partisë në bashki dhe degët e saj në rrethe

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME