Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarr në një banesë edhe pse një ditë me shi. (vidio)

Zjarr në një banesë edhe pse një ditë me shi. (vidio)

Fier – Merr flakë një godinë e braktisur në lagjen “1 Maj” të qytetit të Fierit.

Flakët kanë shpërthyer brenda mjediseve të godinës ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Godina ndodhet pran drejtorisë së ujësjellësit në Fier, në afërsi të një blloku banimi. Menjhërë kanë mbërritur uniformat blu dhe forcat zjarrëfikëse për të neutralizuar zjarrin i cili ka avancuar në të gjithë objektin.

Objekti prej kohësh është i braktisur dhe i pabanuar. Nuk dihen shkaqet e zjarrit në një ditë me shi si kjo e dielë në Fier.

Pritet që edhe drejtoria vendore e policisë të dalë në një njoftim për shtypp rreth kësaj ngjarje nëse kemi të bëjmë me një zjarr rastësor apo zjarrvënie të qëllimshne

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME