Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËProtesta/ Meta: Shqipëria u përket të rinjve!

Protesta/ Meta: Shqipëria u përket të rinjve!

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta deklaron se Shqipëria u përket të rinjve.

Teksa poston një foto nga protesta e mbrëmjes së kaluar e opozitës së bashkuar në Tiranë, duke i kthyer përgjigje udhëheqësve fetarë që shprehën shqetësim disa ditë më parë për largimin e shqiptarëve nga vendi, shkruan se kjo tokë i përket të rinjve dhe të rejave tona.

“Shqipëria u përket të rinjve! ✌️🇦🇱
Pyetjes aq të ndjerë të udhëheqësve tanë fetarë se kujt do t’ia dorëzojmë këtë tokë të bekuar, sot i kemi dhënë përgjigjen: Askujt përveç të rinjve dhe të rejave tona”, shkruan Meta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME