Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTXhaka lë fushën e lojës pas 16 minutash, Zvicra në “ankth” para...

Xhaka lë fushën e lojës pas 16 minutash, Zvicra në “ankth” para Botërorit

Granit Xhaka u detyrua të linte lojën pas vetëm 16 minutash ndaj Wolverhampton.

Kapiteni i Arsenalit u largua për shkak të një dëmtimi dhe u zëvendësua nga Vieira, duke shqetësuar së tepërmi kombëtaren e Zvicrës, pasi jemi një javë para fillimit të Botërorit.

Xhaka është truri Zvicrës në mesfushë dhe mbetet të shihet se si do të jetë shkalla e dëmtimit të tij. Të shpresojmë që të jetë dicka e thjeshtqë që ta mbajë jashtë fushave për pak ditë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME