Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEDonald Trump pozon bashkë me gruan dhe ish-gruan

Donald Trump pozon bashkë me gruan dhe ish-gruan

Ditën e djeshme familja Trump u mblodh në pronën e tyre në Mar-a-Lago përpara se vajza Tiffany 29 vjeçe, të martohet me miliarderin Michael Boulos të shtunën.

Në dita foto të publikuara shohim ish-presidentin Trump teksa pozon me Melanian dhe ish-bashkëshorten Marla Maples, nëna e nuses.
Tiffany kishte veshur një fustan të bardhë mahnitës para dasmës, ndërsa Boulous kishte veshur një kostum me shirita.

Rreth 250 të ftuar priten për dasmën e saj ditën e shtunë me miliarderin Michael Boulos, më herët gjatë ditës Trump u pa duke ecur krah për krah me Tiffany në fotot ekskluzive të publikuara nga DailyMail.com.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: