Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarri përfshin tregun e rrobave të përdorura, vetëm dëme materiale

Zjarri përfshin tregun e rrobave të përdorura, vetëm dëme materiale

Fier – Zjarr ka rënë në tregun e rrobave të përdorura në Fier. Zjarri ka rënë në ambientet e jashtme mbi llamarinat që kanë mbuluiar tregun. Në vendngjarje shkuan 2 mjete zjarrfikse që bënë të mundur shuarjen e zjarrit. Ekspertë të policisë shkuan për të zbuluar shkaqet e rënies të këtij zjarri që dyshohet se ka rënë nga shkëndija elektrike

Policia

Më datë 19.06.2022, rreth orës 14:35, në një dyqan në vendin e quajtur “Tregu i rrobave të përdorura”, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike ka rënë zjarr.

Nuk ka dëme në njerëz.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME