Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLE104 vjeçaria, gruaja më e vjetër në botë në rënie të lirë

104 vjeçaria, gruaja më e vjetër në botë në rënie të lirë

Dorothy Hoffner është 104 vjeç dhe ka bërë një rënie të lirë!

Më 1 tetor, guximtarja Dorothy Hoffner u bë gruaja më e vjetër në botë në moshën 104 vjeçare duke rënë nga një lartësi prej 4115 metrash në Otava, Illinois, SHBA.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME