Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORT13 minuta në Champions League, dëmtohet Amir Rrahmani

13 minuta në Champions League, dëmtohet Amir Rrahmani

Braga dhe Napoli po luajnë në Portugali për grupin C të Champions League. Amir Rrahmani u rikthye nga lëndimi dhe e ka nisur titullar ndeshjen me Napolin.

Mbrojtësi shqiptar nuk ia ka dalë, pasi vetëm pas 13 minutave lojë ka pësuar një tjetër lëndim. Kapiteni i Kosovës është zëvendësuar nga trajneri Eric Garcia që në vendin e tij ka futur norvegjezin Ostigard. Do jenë kontrollet mjekësore që do vlerësojnë shkallën e lëndimit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d