Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET3 vjet e 6 muaj burg për ish kryebashkiaku Fatos Tushe

3 vjet e 6 muaj burg për ish kryebashkiaku Fatos Tushe

Gjykata e Posaçme shpalli fajtor Fatos Tushen, i arrestuar ne qershor 2021 për shpërdorim dhe shkelje te barazisë ne tendera.

Nga 3.4 vjet burgim qe kërkoi SPAK gjykata vendosi 3. 6 muaj burg për ish-kryetarin e Bashkisë së Lushnjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME