Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident i trefishtë në "Qafën e Koshovicës", vetëm dëme materiale

Aksident i trefishtë në “Qafën e Koshovicës”, vetëm dëme materiale

Fier – Tre automjete kanë goditur njëra – tjetrën pak minuta më parë në aksin e vjetër rrugor Fier – Levan  50 metra sapo lë pas kthesën për në Zhupan në drejtim sensi lëvizje drejt Fierit.

Tre automjete që lëviznin nga Qafa e Koshovicës për në Fier kanë përplasur njëra tjetrën si pasojë kanë pësuar dëme  materiale por jo viktima

Tre automjetet e përfshira në aksident janë:

Open AA 498 DE

Toyota  AA 039 TS

Toyota  AB 393 AA

Perplasja e tre mjeteve ka shkaktuar kaos ne qarkullim mjetesh, radha shkon ne drejtim te Fierit dhe ne drejtim te Levanit me afro një kilometër nga dyja anet e qarkullilit

Policia e qarkullimit rrugor dhe ekspertët e kriminalistikës kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqet e këtij aksidenti si dhe për normalizimin e qarkullimit rrugorë në kë segment rruge që lidh Fierin me Levanin, e fshatrat e tij si dhe të zonës së Cakranit

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME