Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident në Levan - Tepelenë, plagoset 71 vjeçaria

Aksident në Levan – Tepelenë, plagoset 71 vjeçaria

Fier – Rreth orës 11:00, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, automjeti me drejtues shtetasin B. M., 32 vjeç, ka përplasur shtetasin F. L., rreth 71 vjeç, këmbësor.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi F. L., i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME