Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident në Lushnje, një i plagosur

Aksident në Lushnje, një i plagosur

Një aksident është regjistruar këtë të premte në Lushnje.

Ngjarja ndodhi në kryqëzimin e unazës, ku dy mjete u përplasën me njëri-tjetrin e për pasojë mbeti i plagosur njëri prej shoferëve. I plagosuri ndodhet në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. Sakaq Policia e Lushnjes po kryhen hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME