Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Drejtuesi frenon për të mos goditur qenin, përmbyset makina (foto e...

Aksidenti/ Drejtuesi frenon për të mos goditur qenin, përmbyset makina (foto e vidio)

Fier – Nje automjet eshte botuar ne rrugen hyrse ne Fier perball drejtorise se tatimeve ne Fier ku ndahen lagjet Kastriot dhe Apolonia.


Nje automjet ka qene duke ecur por papritur i ka dal një qen para dhe për të shmangur goditjen e kafshës drejtuesi ka frenuar por duke qënë me shpejtlsi makina është përmbysur.

Ne automjet ka qene vetem drejtuesi i cili eshte nxjerr dhe eshte derguar ne urgjence te spitalit por eshte jashs rrezikit per jeten


Në vendngjarje kane shkuar forca të policisë por edhe mjeti karrotrec i cili do të largojë mjetin pasi është bllokuar dhe qarkullimi i mjeteve në këtë aks afro 100metra i gjatë që të çon në kryqëzimin e rrugës për në Seman.

Aksidenti ka ndodhur ne oren 19 e 10

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME