Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Furgoni përplaset me trafikndarësen, radhë të gjata mjetesh (vidio)

Aksidenti/ Furgoni përplaset me trafikndarësen, radhë të gjata mjetesh (vidio)

Lushnje – Një furgon mallrash është perfshir në një aksident në aksin rrugor Rrogozhinë – Lushnje.

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Zhame ku një furgon mallrash është përplasur me trafikndarëse.

Sipas informacioneve të para drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin për shkak të lagështires në rrugë dhe nga shiu i dendur që ka rënë në atë moment.

Për fat të mirë drejtuesi i furgonit ka shpëtuar me pak dëmtime të lehta.

Ai u transportua në spitalin e Lushnjes për të mare ndimen e parë mjekësore. Për shkak të aksidentit mjeti ndodhej në mes te dy korsive u krijua një radhë e gjate e mjeteve. Pas ndërhyrjes së policisë rrugore u bë i mundur sistemimi i trafikut reugor

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME