Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËArestohet reperi Fero, u filmua duke dhunuar një qytetar

Arestohet reperi Fero, u filmua duke dhunuar një qytetar

Reperi i njohur nga Kosova Feronit Shabani, i njohur si Fero është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Arrestimi i tij vjen pasi në rrjetet sociale u shfaq një video teksa ai shihej duke sulmuar dikë me grushte dhe shqelma brenda një makine.

Prokuroria nuk ka bërë të ditur nëse do të kërkohet nga gjykata përkatëse caktimi i masës së paraburgimit ndaj Feros.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME