Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBabai gjen vajzën e vdekur

Babai gjen vajzën e vdekur

Vlorë – Një 47-vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e saj në Selenicë të Vlorës.

Raportohet se viktima A.H i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë dhe është gjetur nga babai i saj.

“Më datë 15.05.2022, rreth orës 06:20, në fshatin Selenicë, brenda në banesë, është gjetur nga babai i saj, e vetëvarur shtetasja A. H., 47 vjeçe. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME