Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOBasha nga Fieri: Jam ktu për fierakët jo për telenovelat

Basha nga Fieri: Jam ktu për fierakët jo për telenovelat

Fier – Erdhi, pa, piu kafe dhe iku. Kryetari i PD së “vulës” Lulzim Basha ka qënë në Fier paraditen e sotme duke hyrë e dalë në disa lokale ku ka pirë kafe e takuar demokratë të “vulës” e qytetarë të ndryshëm por pa praninë e medias

Ardhja e Bashës në Fier nuk është njoftuar për median nga zyra e tij në Fier

Në dalje pas kafesë që piu në një lokal pranë qëndrës së Fierit nën shoqërinë e miqve të tij Basha është pyetur nga gazetaria Marsela Topi se , sa ka ndikur përplasja Berisha – Basha në ndarjen e demokratëve? Ai është përgjigjur se : Jam ktu për qytetarët fierakë dhe jo për telenovela”. Kjo ka lënë të kuptohet se erdha të takoj disa miq nga Fieri meqënëse më ra rruga, por mos u lodhni duke parë telenovela.

Luli hallet e familjes tij i ka zgjidhur dhe për qef të zotit, por të fierakëve kush po i zgjidh?!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME