Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBashkëshorti i Olta Xhaçkës paraqitet në SPAK

Bashkëshorti i Olta Xhaçkës paraqitet në SPAK

Bashkëshorti i Olta Xhaçkës, Artan Gaçi paraqitet në SPAK. Ish-deputeti socialist ka hyrë në ambientet e Prokurorisë së Posaçme paraditen e sotme.

Ende nuk dihen detaje, por ai dhe e shoqja ministre janë paditur për çështjen e resortit në Himarë, për të cilin ai ka marrë edhe statusin e investitorit strategjik.

Një gjë e tillë shkaktoi edhe një skandal politik në vend.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME