Thursday, June 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBenzi merr flakë në Lushnje - Rrogozhinë, shpëton çifti me fëmijë ...

Benzi merr flakë në Lushnje – Rrogozhinë, shpëton çifti me fëmijë (vidio)

Lushnje – Nje makin tip benz me targa AA 699 BB e cila po udhetonte ne autostraden Lushnje – Rrogozhinë eshte perfshire nga flaket diten e sotme.


Ne mjetin tip benz ML ku udhetonte nje cift bashkeshortesh me vajzen e tyre eshte vene re nga drejtuesi i mjetit qe ne pjesen e perparme te makines te dale tym.
Menjeherë ai ka hapur krahun dhe sap ka zbritur makina eshte perfshire nga flaket te cilat jane hapur me shpejtesi duke perfshire te gjithe makinen.


Fatmiresisht te tre personat te cilet udhetonin ne kete mjet nuk pesuan lendime.

Edhe pse nderhynë forcat zjarrfikse nuk munden te shpetonin nga djegia totale mjetin.


Nga hetimet e para dyshohet se shkak ka qene nje defekt ne rrjetin elektrik te mjetit i cili nga mbinxhja eshte perfshirë nga flaket.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: