Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEBerberi fierak qeth falas ata që "nuk kanë" lekë.

Berberi fierak qeth falas ata që “nuk kanë” lekë.

Fier – Lajmi i publikuar ne faqen tone, per berberin Aferdit Resuli qe do te qethte falas te gjithe ata qe nuk kane mundesi te paguajne, ka bere jehone dhe jashte qytetit tone.

Mengjesin e disa ditëve më parë , berberi i siperpermendur ka qene i ftuar ne kanalin televiziv ABC, ku ka dhene nje interviste per nismen e tij te vecante te bamiresise qe ka cuditur jo pak ata qe e kane degjuar.

Theksojme se prej dy vitesh ai ka ofruar sherbim falas ne “Shtepine e te Moshuarve” ne Fier, si dhe ne Qendren Multifunksionale “Horizont” per femijet me aftesi te kufizuara.

Veprimi i djalit fierak Afërdit Resuli është.për tu përshëndetur pasi ai me.mundlsitë që ka u vjen në ndihmë personave që kanë nevojë, të rritur të moshës së tretë apo fëmijë të vegjël .

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME