Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËBuja/ Kanye West: Seks oral nga partnerja e tij, Bianca Censori (foto...

Buja/ Kanye West: Seks oral nga partnerja e tij, Bianca Censori (foto e vidio)

Kanye West u kap nga paparacët duke treguar të pasmet gjatë një ikje romantike me varkë me gruan e tij, Bianca Censori.

Ndonëse fillimisht, shumica e raportimeve flitej për një tjetër zgjedhje veshjesh provokuese nga reperi i njohur, shpejt në rrjetet sociale filluan të lindin dyshime të tjera se çfarë ndodhi në të vërtetë gjatë atij shëtitje me varkë në kanalin e Venecias.

Konkretisht, bazuar në fotot dhe videot që bënë xhiron e shpejtë në internet, shumë njerëz në mediat sociale dhe tabloidët pohuan se Bianca Censori po kryente seks oral me bashkëshortin e saj.

Në një foto të postuar në internet, reperi shihet i ulur me shpinë nga kamera, ndërsa Bianca Censori shihet e ulur ose e gjunjëzuar përballë tij dhe nuk i duket asgjë përveç dorës.

Në një tjetër shkrepje nga ana e taksisë së ujit, West është përsëri ulur ndërsa Bianca Censori gjunjëzohet para tij dhe ai mban kokën e saj.

Ndonëse askush nuk e di saktësisht se çfarë ka ndodhur, këto imazhe kanë nxitur spekulimet se çifti është angazhuar në një akt dashurie në taksinë e ujit, pa u vënë re turistët që bëjnë fotot e tyre.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME