Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEButrinti Imeri, ose djali i rekordeve

Butrinti Imeri, ose djali i rekordeve

Butrint Imeri ka korrur një tjetër sukses në karrierën e tij dhe për hir të së vërtetës është goxha i rëndësishëm. “Dujem”  kënga që ai ka publikuar një vit më parë ka arritur tashmë 100 milion klikime në YouTube.

Po, siç e dëgjuat! Shifra këngëtarësh botëror, por këtë herë për një artist shqiptar

Këtë sukses të tij Butrinti sigurisht e ka ndarë edhe në Instagramin e tij, duke u ndjerë krenar dhe tepër i lumtur.

Me siguri që ky sukses do ta motivojë edhe më shumë për sezonin e ri veror.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME