Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËCristiano Ronaldo me Lionel Messi në një foto, çmendet rrjeti

Cristiano Ronaldo me Lionel Messi në një foto, çmendet rrjeti

Dy yjet e futbollit botëror, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi, kanë pozuar së bashku duke “çmendur” fansat e tyre.

Dyshja shihen duke luajtur shah për markën e njohur “Louis Vuitton”. “Fitorja është një gjendje shpirtërore”, kanë shkruar futbollistët krahas fotos së përbashkët.

Fansat e kanë konsideruar si moment historik bashkimin e dy rivalëve në fushë.

“Fotoja më e bukur në histori”, “Historike”, “Dy legjendat”, “Fotoja e shekullit”, “Ikonike”, janë vetëm disa nga komentet e tyre.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME