Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEDoni pushime të qeta, mos i kaloni me këto shenja të horoskopit

Doni pushime të qeta, mos i kaloni me këto shenja të horoskopit

Të gjithë dëshirojnë të shkojnë me pushime për të kaluar sa më mirë dhe për të qetësuar mendjen nga angazhimet e përditshmërisë.

Askush nuk do të donte që pushimet e tij të karakterizoheshin nga një atmosferë negative, apo nga njerëz që vetëm ankohen dhe e bëjnë të pamundur qetësimin tuaj.  

Më poshtë, keni të renditura shenjat e horoskopit që duhet të shmangni me çdo kusht gjatë pushimeve tuaja verore, në mënyrë që të keni qetësi dhe t’i shijoni plotësisht ato.

Virgjëresha

Sigurisht, virgjëresha është e para në listën tonë. Dhe ne jemi të sigurt që keni pritur të shihni figurën e saj në krye. Por është shenja më e turpshme. Ajo kurrë nuk është e kënaqur. Gjithçka e tharton dhe nuk i plotëson… specifikat e saj. Ajo kurrë nuk do t’ju japë një fjalë të mirë dhe gjithçka do të jetë jashtë pritshmërive të saj. Ajo do të humbasë besimin tek ju sepse dëshiron të ndjekë një orar të caktuar dhe nuk dëshiron të devijojë kurrë prej tij.

Gaforrja

Shenja që meriton të konkurrojë me Virgjëreshën në rënkime dhe mërzi, nuk është askush tjetër veçse gaforrja. Fjala është për një person që gjatë pushimeve do të ketë një ankesë të përhershme në gojë. Atij nuk do t’i pëlqejë asgjë dhe gjithçka do të duket… disi. Mendoni përsëri përpara se të vendosni të shkoni me të për pushime. Nuk do të jetë e qetë dhe as nuk do të mund të relaksoheni ashtu siç dëshironi. Më mirë qëndroni në shtëpi…

Binjakët

Binjakët nuk do të vënë gjuhën në pushimet tuaja. Dhe nuk do të jetë mirë… Dije se ai është mjaft ters dhe i mjerë për orë të tëra. Sidomos kur nuk i shkon sipas dëshirës ose kur i prish planet. Ai nga njëra anë mund të jetë një kafshe, por nga ana tjetër mund t’ju shqyejë shpirtin me kërkesat e tij ose faktin që ndryshon vazhdimisht mendje. Mos prisni një pushim përgjithësisht të qetë me Binjakët.

Peshqit

Duhet ta dini që peshqit janë një person…mos më prekni. Ai nuk mund të bëjë shumë gjëra. Ai nuk dëshiron të lodhet. Gjithçka i duket… disi dhe e dëshiron sa më komode dhe relaksuese. Ai dëshiron të flejë mjaftueshëm dhe të jetë i freskët. Nuk është për të gjithë natën dhe për vuajtje në përgjithësi. Nëse e ngacmoni, ai do të fillojë një biri-biri të tillë që do t’ju marrë veshët dhe do të dëshironi t’i lini një rrënim në shkretëtirë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d