Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDorëzohet në Kuvend mocioni për debat urgjent, ja 8 deputetët që firmosën

Dorëzohet në Kuvend mocioni për debat urgjent, ja 8 deputetët që firmosën

Deputetë të grupit të Rithemelimit dhe atyre të LSI kanë dorëzuar sot në Kuvend një mocion për debat urgjent.

Në një reagim të bërë në Facebook, nënkryetari i LSI Petrit Vasili shprehet: Deklaratat e turpshme serboruse te Rames per ndryshim kursi te integrimit europian jane tradheti e hapur ndaj te ardhmes se vendit.

Ky mocion është firmosur nga deputetët: Erisa Xhixho, Monika Kryemadhi, Edmond Spaho, Oerd Bylykbashi, Albana Vokshi, Belind Këlliçi, Edi Paloka, Sali Berisha.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME