Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDurrës/ Nis plazhi, nis dhe sherri për shezlongët

Durrës/ Nis plazhi, nis dhe sherri për shezlongët

Një sherr është regjistruar në plazhin e Durrësit për vendosjen e çadrave she shezlongëve. Sipas njoftimit të policisë, shtetasit: I. Ç., 52 vjeç, E. Ç., 25 vjeç dhe Sh. M., 26 vjeç, janë konfliktuar me njëri-tjetrin, për vendosjen e çadrave dhe shezlongëve në bregdet.

Ata akuzohen për veprat penale: “Plagosja e lehtë me dashje”, “Konkurrenca e paligjshme nëpërmjet dhunës” dhe “Vetëgjyqësia”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME