Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDy pronarë hotelesh bëjn sherr për vendin e parkimit

Dy pronarë hotelesh bëjn sherr për vendin e parkimit

Një sherr për parkimin e makinës është regjistruar në Vlorë ku pronarët e dy hoteleve janë konfliktuar me njëri tjetrin.

Ata kanë dhuruar një “show” të pakëndshëm për turistët.

Për të shuar konfliktin është është dashur ndërhyrja dhe shoqërimi i të dyve në polici që situata të qetësohej.

Ngjarja ndodhi disa minuta më parë, ndërsa janë shoqëruar personat që u përfshinë në konflikt.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME