Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMIEkonomisti Meta me grafik: Ja ku na çoi korrupsioni skizofrenik i ‘Rilindjes’

Ekonomisti Meta me grafik: Ja ku na çoi korrupsioni skizofrenik i ‘Rilindjes’

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me të dhënat ku tregohen pagat minimale në rajon, ku Shqipëria renditet e fundit.

Në një reagim në ‘Facebook’ Meta thekson se në këtë situatë vendin e çoi korrupsioni i Rilindjes.

“Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i “Rilindjes” pagat dhe mirëqenien e shqiptarëve!”, shkruan Meta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME