Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEME“Fama të merr në qafë”, shikoni ç’i bën bananes zonja Meri

“Fama të merr në qafë”, shikoni ç’i bën bananes zonja Meri

“Zonjë urdhëro…!” me këto fjalë një nga banorët e Big Brother Elvis Myrto iu drejtua zonjës Meri, duke i afruar një banane pranë fytyrës së saj. Pa një pa dy zonja Meri ka hapur gojën për të  kafshuar një copë në mënyrë demonstrative.

Pamja i është dukur joshëse për një nga vëllezërit Veshaj që ishte aty pranë. Romeo ka zhveshur nga lëkura bananen e tij dhe ia ka zgjatur zonjës Meri që e ka shijuar me të njëjtën dëshirë bananen e tij. Video më poshtë:

Djemtë nuk e kanë lënë me kaq. Duke iu drejtuar me fjalët “Zonjë” ia kanë dhënë për ta kafshuar edhe nga një herë tjetër bananen, duke e komentuar “Sot qenka disa e Zonjës Meri, 25 janar, administrata pushim”.

Ndërsa vetë zonja Meri e ka vazhduar batutën në një situatë plotë humor me banorët e shtëpisë: Epo siç duket, fama të merr në qafë…” ka thënë ajo. Video tjetër më poshtë:

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME