Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFëmija i parë për vititn 2023 në Fier është vajzë (vidio)

Fëmija i parë për vititn 2023 në Fier është vajzë (vidio)

Fëmija i parë i vitit 2023 është vajzë, Promisa.

Vogëlushja erdhi në jetë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” menjëherë sapo trokiti ora 00:00.

Një minutë pas ndërrimit të viteve erdhi në jetë Orjol, bebi i parë që lindi në maternitetin “Koço Gliozheni”.

Në maternitetin e qytetit Fier fëmija i parë që ka lindur ka qënë vajzë dhe ka lindur në orën 00 e 01 minuta.

Foshnja gëzon shëndet të plotë dhe është fëmija ii trete i nje cifti nga Zharreza bashkia Patos, Fier. Sipas bluzave te bardha te maternitetit Fier nena e ka sjelle ne jete foshnjen me nje lindje normale

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME