Tuesday, March 28, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFierakët presin vitin e ri në shesh, fëmija i parë lindi vajzë

Fierakët presin vitin e ri në shesh, fëmija i parë lindi vajzë

Fier – Qindra qytetarë fierakë kanë dal në sheshin qëndror të qytetit dhe kanë pritur ardhjen e vitittë ri 2023.

Bashkia , policia, spitali, zjarrfiksat kishin marrë masa duke dërguar automjet zjarrfiksës , ambulanca dhe forca policie për të qënë në gadishmëri për të shmangur ndonjë ngjarje të pa dëshirueshme.

Bashkia në mënyrë të organizura hodhi fishekzjarri me afro 300 shkrepje

Në maternitetin e qytetit Fier fëmija i parë që ka lindur ka qënë vajzë dhe ka lindur në orën 00 e 01 minuta.

Foshnja gëzon shëndet të plotë dhe është fëmija ii trete i nje cifti nga Zharreza bashkia Patos, Fier. Sipas bluzave te bardha te maternitetit Fier nena e ka sjelle ne jete foshnjen me nje lindje normale

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: