Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËFustanet e gjata mund t’i vishni edhe në dimër. Stilet, kombinimet

Fustanet e gjata mund t’i vishni edhe në dimër. Stilet, kombinimet

Fustanet e gjatë nuk janë të destinuar vetëm për verën. Me çizmet e shkurtra, ato mund të vishen edhe në dimër, madje nëse do t’i kombinoni siç duhet, mund t’i fitosh të gjitha pikët edhe në dimër

Kur mendoni për fustanet e gjatë, nuk ka dyshim që mendoni menjëherë verën dhe materialet e buta të tyre në rërën e plazhit. Mbi rrobat e banjës ose edhe mbi taka të larta, pamja që të falin është mjaft tërheqëse.

Po si mund të kombinohen fustanet e gjatë në dimër?

Nëse në verë, puna me ta është shumë e thjeshtë, mjaftojnë një palë sandale të sheshta dhe gjithçka është ok, në dimër, mund të jetë ftohtë. Por jo në këto mënyra kombinimi.

Në të vërtetë, yjet e stilit të rrugës (dhe disa personazhe të njohur) kanë propozuar idetë e fustanit të gjatë dhe mënyrat se si mund të duket më tërheqës gjatë sezonit të dimrit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME