Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedGazetari bullgar/ Gazetares ruse të arrestuar në Shqipëri i ndodhi dhe në...

Gazetari bullgar/ Gazetares ruse të arrestuar në Shqipëri i ndodhi dhe në Egjipt …

Gazetari bullgar Chisto Grozev, ka shkruar në lidhje me ngjarjen e mbrëmshme në uzinën e armëve në Gramsh.

Në një postim në Tëitter, Grozev ka shkruar se shtetasja ruse e arrestuar, është Svetlana Timofeeva, për të cilën u shpreh se ka një histori interesante.

Ai shtoi se shtetasja ruse ka pasur një rast të ngjashëm edhe në Egjipt, ku një nga “fotografët” me të cilët udhëtonte, është shpëtuar vetëm me ndërhyrjen e Ministrisë së jashtme ruse.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME