Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjykata lë në burg Albi Mecinin, u ndalua dje me 21 kg...

Gjykata lë në burg Albi Mecinin, u ndalua dje me 21 kg lëndë plasëse artizanale (vidio)

Fier – Arrest me burg ka vendosur gjykata e Fierit për Albi Mecinin qe u ndalua në orët e para të mëngjesit të djeshëm me sasinë e 21,3 kg lende plasese artizanale.

Ka dalë para trupit gjykues këtë mesditë të sotme të gjykatës Fier për masë rivlerësimi Albi Mecini i cili u ndaluar në orët e para të mëngjesit të djeshëm në aksin rrugor Mbrostar – Fier ku në automjetin e tij u gjetën e sekuestran në cilësinë e provës materiale 21 kg lëndë plasëse artizanale me telekomandë, celular, dy bidona me benzinë etj

Trupi gjykues perbehej nga gjyqtar Nertil Dushku ndersa prokuror i çeshtjes ka qene Aida Cakaj dhe avokat Klaudio Dhima.
Avokatët kanë refuzuar mbrotjen

Burime nga salla e gjyqit pohuan se seanca eshte zhvilluar per zhdukjen e dy personave në Sarande

Ai nuk ka pranuar asgje nga akuza e pretencës dhe ka pohuar vetëm nuk kam asnjë lidhje me kete ngjarje. Nuk di asgjë, nuk kam asnjë lidhje as me ngjarjen e Sarandës dhe as me ngjarjen e djeshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME