Friday, December 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEGol në Izrael/ E dashura e Uzunit: Drita ime, të dua

Gol në Izrael/ E dashura e Uzunit: Drita ime, të dua

Jo të gjithë kanë dalë të mërzitur nga rezultati i ndeshjes mbrëmjen e djeshme (24 shtator) në Tel-Aviv

Shqipëria u mund nga Izraeli me një rezultat të ngushtë 2-1. Të vetmin gol për Kombëtaren tonë e realizoi Myrto Uzuni, goditje që u konsiderua një “perlë” duke bërë xhiron në rrjetet sociale.

Përveç tifozëve, më e zjarrta ndër to që e festoi këtë moment ishte e dashura e futbollistit, Uarda Hyseni.

Bukuroshja këtë moment e ka ndarë në Instastoryn e saj ku krahas shkruan: “Pavarësisht një përfundimi të kotë, ti e di që je më i miri dhe do të jesh gjithmonë. Jam krenare pafund për ty dhe do të më kesh në krah në çdo hap të jetës tënde. Të dua drita ime.”

Image

Kujtojmë që Myrto Uzuni po jeton një histori dashurie të konsoliduar, teksa duket marrëzisht i dashuruar me bukuroshen 20-vjeçare, Uarda Hyseni, që i ka rrëmbyer zemrën talentit beratas.

Lidhja e dy të rinjve ka nisur muaj më pare, teksa 26-vjeçari duket se ka vendosur që të gjithë golat t’ia dedikojë partneres së tij.

Image
Image
Image
Image

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME