Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEHëna e plot e korrikut, 3 shenjat e zodiakut më pak të...

Hëna e plot e korrikut, 3 shenjat e zodiakut më pak të prekura

Sezoni i prapavijës mund të jetë në lëvizje të plotë, por kjo nuk po e pengon hënën e radhës të na motivojë për ta shtypur atë në arenën profesionale.

Hëna e plotë e korrikut 2022, e cila mbërrin më 13 korrik, po hyn në Bricjapin pragmatik, duke na nxjerrë nga gjumi komod i Gaforres.

Shenja sipërmarrëse e tokës po nxjerr në plan të parë pasionet dhe ambiciet tona më të larta – dhe shenjat e zodiakut më pak të prekura nga hëna e plotë e korrikut 2022 do të kenë të gjithë mbështetjen që u nevojitet për të rrëzuar qëllimet e tyre.

Hëna e plotë e korrikut do të ndikojë më shumë në këto shenja të zodiakut
Hëna e plotë është sa intensive aq edhe e ndritshme, duke ndriçuar rrezet e saj mbi mendimet tona të fshehura dhe emocionet e ndrydhura. Është një kohë kur emocionet rriten dhe kolektivi bëhet tepër i ndjeshëm ndaj energjisë që i rrethon. Por fazat e hënës së plotë janë gjithashtu koha ideale për të çliruar atë që nuk ju shërben më.

Pavarësisht nëse jeni në një gjueti të re karriere ose duke eksploruar pasionet tuaja, hëna e ardhshme e muajit korrik është një mënyrë e shkëlqyer për të hequr qafe frikën tuaj nga dështimi dhe shqyrtimin publik.

Binjakët

Peshorja

Peshqit

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME